Gönderen Konu: Dungeon Labirent Sistemi  (Okunma sayısı 296 defa)

Çevrimdışı Support

  • Glorious Ultima Online Server
  • Proje Sahibi
  • Yeni Üye
  • *****
  • Karma: +65535/-0
Dungeon Labirent Sistemi
« : Şubat 16, 2017, 10:42:28 ÖS »
Sunucumuzda bulunan [Dungeon Giris Labirent] deed ile dungeon'a geçiş yapılmaktadır. Bu deed Dungeon Giriş Npc'den çıkmaktadır. Deed'e sahip olan oyuncularımız dungeon'a geçiş yapabilmesi için Safe Alan'da bulunması gerekmektedir.

Bu sisteme katılmayı kabul eden oyuncular otomatik olarak kurallarıda kabul etmiş sayılır.
Sisteme giriş yaptığınızda nightsight(in lor) otomatikman '0' olur ve ekran karanlık bir şekilde gözükür. Bu alanda birden çok yol ve yön bulunur, hediyeyi kazanmak tabikide bu kadar kolay değil...
Sistemin sizi yönlendirdiği alanda bir çok yaratık bulunmaktadır. Ve bu yaratıkların, sizin hediyeyi kazanmanızdan memnun olmayacağı kesin. 3 ayrı bitiş noktası bulunmaktadır ve bu bitiş noktası random olarak belirlenmektedir. Eğer ki siz şanslıysanız ilk hamlede doğru yolu seçip Dungeon Labirent'te başarılı olup hediyeyi kazanabilirsiniz. Lakin, seçiminizde başarısız olursanız diğer bitiş çizgilerine ilerlemeniz gerekicektir ve bu durumda serüven kaldığı yerden devam edecektir.

Dungeon Labirent sistemini ne başladığınızda size '10 dakika = 600 saniye' lık bir süre vericektir. Bu süre içerisinde dungeonda başarılı olamazsanız elenirsiniz.
Bol şanslar...
« Son Düzenleme: Şubat 24, 2017, 01:38:55 ÖÖ Gönderen: Support »