Gönderen Konu: Hayırlı olsun.  (Okunma sayısı 273 defa)

Çevrimdışı jaxenjax

• Yeni Üye
  • *
Hayırlı olsun.
« : Şubat 21, 2017, 10:59:23 ÖÖ »
Merhaba,

Güzel bir proje olarak görünüyor.Öncelikle hayırlı olmasını temenni ediyorum.
2009 yılında bir arkadaşımla 'Avaholm' Carbeau projesini aktif hale getirmeyi düşünmüştük. Haritalar sistemler tamamlanmıştı. Arkadaşımın ailevi sebeplerinden ötürü yarıda kalan bir projedir. Şimdi sizleri görünce tekrar heyecanlandım. 2000li yıllar da başladığımız UO serüvenine çok ara verdik ama her zaman dedik ki Ultima bırakılmaz ara verilir :) Bu felsefeyle kaliteli oyuncuları bir arada toplama projesiydi bizimkisi.

Şimdi sizde bu oyuna  gönül veren arkadaşlarsınız. Eğer projenin uzun soluklu olacağını düşünüyor ve bunun için çalışıyorsanız bir kaç sistemi değiştirmeniz lazım.

Yeni harita olması gereken bir şey kesinlikle katılıyorum ve destekliyorum. 2 hafta öncesine kadar bu oyun artık oynanmıyordur diye düşünüyordum. Eski oyuncuların oynayabileceğini düşünmemiştim. Fakat şuan aktif olan ve en çok playerı olan bir sunucuya girdiğim de gördüm ki yeni nesilden çok 28+ bizim gençliğimizi geçirdiğimiz arkadaşlar da oyundalar. Eğer siz bu projenin uzun soluklu olmasından yanaysanız. PH'i kapatmalısınız tüm skiller için. Şöyle de düzenlenebilir. PH az açılır bazı skiller de tamamen kapatılır. Fakat şuan oyuna girerken 100skill seçebiliyorsunuz gibi bir ibare gördüm yazılarınız da bu olmamalı. Zaman ayıramaz insanlar char kasmak için diye düşünmüş olabilirsiniz. Doğrudur eskisi kadar online kalınamayabilir. Fakat itemi ve skilleri bu kadar basite indirgerseniz. Oyuncu kalitesi ve oyunda ilerleme isteğini playerlar da oluşturamazsınız. Pvp serverından farkı kalmaz. Daha söyleyeceğim çok şey var ama şimdi burada bitiriyorum.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı Zemheri

• Glorious Ultima Online Server
  • Proje Lideri
  • Uzman Üye
Ynt: Hayırlı olsun.
« Yanıtla #1 : Şubat 23, 2017, 09:55:50 ÖÖ »
Merhaba,

Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Fikirleriniz bizim için önemlidir. Glorious Ultima Online olarak bugüne kadar oyuncuların hiçbir talebini geri çevirmedik. Değerlendirmeye alacağız.

Sunucumuz da sizi görmekten mutluluk duyarız.

İyi çalışmalar dileriz.