Gönderen Konu: Binek Çiftleştirme Sistemi  (Okunma sayısı 453 defa)

Çevrimdışı Support

  • Glorious Ultima Online Server
  • Proje Sahibi
  • Yeni Üye
  • *****
  • Karma: +65535/-0
Binek Çiftleştirme Sistemi
« : Şubat 23, 2017, 01:20:29 ÖÖ »
Sunucumuzda Bulunan Binekler 'Erkek' ve 'Dişi' olarak iki farklı tür'e ayrılmaktadır.

Aynı binekten iki farklı tür'e sahip olan oyuncularımızın bineklerini çiftleştirmesi için bir adet ev ve bir adet çiftleştirme sopası'na ihtiyacı vardır.

Çiftleştirme Oyuncunun kendi evinin içersinde yapılmaktadır. Aynı tip bineğin iki farklı cinsininde evin içersinde olması gerekmektedir.
Bineklerin ve ev'in sahibi olan kişi elinde bulunan Binek Çiftleştirme Sopası'na tıklaması gerekmektedir.
Tıkladıktan sonra ilk olarak 'Erkek' cinsindeki bineğe, daha sonra 'Dişi' cinsindeki bineğe tıklaması gerekmektedir.
İşlem başarı ile sonuçlanırsa dişi bineğiniz evde stone(frozen)' hale gelir ve dışarıdan hiç bir şekilde damage almaz, hareket edemez.
çiftleşmiş olan bineklerinizden 'Erkek' cinsinde olan bineğiniz yaşantısına devam ederken 'Dişi' olan bineğiniz evinizde 12 saat boyunca beklemek zorundadır. 12 saatlik gebelik süreci bittiğinde 'Dişi' bineğiniz stone(frozen)'lıktan çıkacak ve doğum yapacaktır.
Doğum yaptığı bineğin cinsi %50 random olarak sistem tarafından otomatikman belirlenecektir. Yeni doğan bineğiniz sahipsiz doğacaktır.

Gebe olan bineğinizin doğurma süresini iyi takip etmeniz gerekmektedir, Aksi takdirde dişi olan bineğiniz doğumu gerçekleştirdiğinde yeni doğan bineğiniz ve dişi bineğiniz dış etkenlerden (oyunculardan) zarar görebilir ve iki bineğinizide kaybedebilirsiniz.

Bol şanslar dileriz...
« Son Düzenleme: Şubat 24, 2017, 02:32:55 ÖÖ Gönderen: Support »