Gönderen Konu: Dungeon Lair Sistemi  (Okunma sayısı 361 defa)

Çevrimdışı Support

  • Glorious Ultima Online Server
  • Proje Sahibi
  • Yeni Üye
  • *****
  • Karma: +65535/-0
Dungeon Lair Sistemi
« : Şubat 24, 2017, 01:30:47 ÖÖ »
Sunucumuzda bulunan [Dungeon Lair Girişi] deed'i ile dungeon'a geçiş yapılmaktadır. Bu deed Dungeon Giriş Npc'den çıkmaktadır. Deed'e sahip olan oyuncularımız dungeon'a geçiş yapabilmesi için Safe Alan'da bulunması gerekmektedir.

Bu sisteme katılmayı kabul eden oyuncular otomatik olarak kurallarıda kabul etmiş sayılır.
Giriş yaptığınızda sistem sizi bir alan'a yollar ve bu alanda birden çok yaratık bulunmaktadır. Bu yaratıklardan Birisi Dungeon Lair'ı birimenizi sağlayacak yaratıktır. Bu yaratığı kesmeye çalışırken bir yandanda alanda bulunan diğer küçük yaratıklarla mücadele etmeniz gerekmektedir. Bu mücadelede başarılı olursanız sizi büyük ödüller bekliyor demektedir. Eğer yaratığa ölürsek 10 saniye boyunca stone kalırsınız ve bu işlem sistemi başarılı bitirmemiz için size verilen 10 dakika'lık süreden gider. size verilen süre içerisinde yaratığı kesmeyi başarırsanız random olarak hediye çantamıza düşer ve Safe Alan'a otomatik olarak ışınlanırsınız.

Dungeon Lair, diğer dungeon'lardan daha fazla hediye vermektedir ve bu yüzden zorluk derecesi diğerlerine nazaran dahada zordur.
« Son Düzenleme: Şubat 24, 2017, 01:40:30 ÖÖ Gönderen: Support »